Cпівпраця

Ми пропонуємо співпрацю для:

  • Тренерів та Клубів
  • Спільних або Групових замовлень
  • Оптові замовлення

Чому обирають нас?

15 Років

Ми створюємо вироби для спортсменів з усього світу

Технології

Компанія використовує найкращі ідеї, технології та матеріали

Гарант Якості

Ми одні з найкращих у своїй справі, і завжди знаходимо золоту середину, щоб ви могли втілити свої бажання у реальність

Що ми пропонуємо?

Тренерам та клубам

Тренера, це рідні люди, які протягом усього спортивного життя спортсмена знаходяться поряд. Вони наставляють, підтримують та допомагають досягти вершин. Тренер бачить спортсмена в залі та на змаганнях, і це саме той, хто може краще підказати який образ необхідний для обраної програми.
Засновники та основа нашої компанії – це династія тренерів, яка пройшла весь цей шлях. 15 років тому ми почали з того, що шили леотарди для наших дітей та вихованців. І зараз продовжуємо цю справу у тісній співпраці зі спортсменами – професіоналами.

Спільні покупки

Спільні покупки- це групові замовлення на пошиття однакових або різних купальників, комбінезонів, трико, суконь для художньої гімнастики, акробатики, синхронного плавання, фігурного катання та інших видів спорту з метою отримання спеціальної вигідної ціни на замовлення та економії на доставці.

Якщо вам необхідно купити єдину форму для клубу, школи або дитячі костюми для танцювальних колективів, або ж потрібен одяг для вокального колективу, ви зможете знайти та вибрати серед наявних у нас моделей для пошиття за індивідуальними розмірами в нашому інтернет-магазині або ми можемо розробити індивідуальний дизайн спеціально для вас.

Оптові замовлення

Будь-який бізнес, будь то роздрібний магазин спортивного одягу або інтернет-магазин товарів для художньої гімнастики, акробатики, фігурного катання та інших видів спорту – потребує надійних постачальників, вигідних цін і якісних товарів від виробників спортивного одягу та інвентарю.

Серед наших клієнтів є призери збірної США та чемпіони Європи.

Протягом 15 років ми зарекомендували себе як надійні партнери, які створюють леотарди сотням гімнастів та акробатів по всьому світу.

Алгоритм дій

1

Заповнити форму

2

Менеджер з вами зв’яжеться

3

Обговорення

4

Погодження та оплата

5

Виготовлення

6

Доставка зручним для вас способом

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Бажаєте зробити замовлення, або поставити запитання, отримати додаткову інформацію? Заповніть, будь ласка, форму зворотного зв’язку і ми обов’язково зв’яжемося з вами по вказаній пошті.